Menu

daily news gr facebook icon daily news gr twitter icon daily news gr youtube icon daily news gr scribd icon

A+ A A-

Items filtered by date: Σάββατο, 10 Ιανουαρίου 2015 - DAILY NEWS GR - dailynewsgr.com

ΕΚΛΟΓΕΣ 2015: Οι υποψήφιοι βουλευτές με το ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ του Γ. Παπανδρέου

Αθήνα Α

Αηδόνης Χρήστος, Καθηγητής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Αλεξάκος Κωνσταντίνος, Αρχιτέκτονας

Αντωνόπουλος Άγγελος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Αρσένης Γιώργος

Γκίνου Μαρία, Οικονομολόγος

Γώτη Δήμητρα, Συνταξιούχος Δημοσίου

Καψής Κωνσταντίνος

Κοιμήσης Αλέξης

Μπάστας Κωνσταντίνος, Οικονομολόγος

Μπιλιάνη Κυριακή (Σάντυ), Πρόεδρος, D.A.E.M S.A. City of Athens IT Company

Νικολοπούλου Ράνια, Δημόσιος Υπάλληλος

Παπαηλιού Άσπα, Πυρηνικός Ιατρός    

Παπαχατζής Παναγιώτης, Συμβουλος Επικοινωνίας

Σιόλας Άγγελος, Αναπληρωτής Αντιπρύτανης

Σπυροπούλου Παναγιώτα, Ελ. Επαγγελματίας

Σώτας Παύλος, Δικηγόρος

Χατζής Τάσος, Ιατρός, π. Πρόεδρος Εθνικού Οργανισμού Μετασμοσχεύσεων ΕΜΠ

 

Αττική

Αγγελοπούλου Αριάννα, Περιβαλλοντολόγος

Ασπραδάκης Παντελής, Διευθυντής Λειτουργίας ΕΡΤ

Αφεντούλη Δέσποινα, Εκπαιδευτικός

Βουδούρης Μάκης, Ιατρός, Π. Πρόεδρος ΕΟΠΠΥ

Γεωργιάδης Βασίλης, Μηχανοσυνθέτης Αεροσκαφών

Γεωργοπούλου Κατερίνα, Ιδιωτική Υπάλληλος

Γκοτοβός Νίκος, Δικηγόρος

Γουδέβενου Δεβόρα, Φυσιοθεραπεύτρια

Δήμα Μαργαρίτα, Γεωπόνος

Δρούγκας Σταύρος, Ελεύθερος Επαγγελματίας, - Αντιδήμαρχος Παλλήνης

Ζάρας Γιώργος, Υπάλληλος ΟΣΕ

Κανελλάκης Γιάννης, Δημοσιογράφος

Καπλάνη Ελένη, Συγγραφέας

Λιακόπουλος Χρήστος, Ιδιωτικός Υπάλληλος

Μουστακάκη Γεωργία, Ιδιωτική Υπάλληλος

Πάζιου Ηρώ, Δικηγόρος

Παπαθεοδώρου Χριστίνα, Αγρότισσα

Στεφάν Άννα Μαρία, Σύμβουλος Εκδόσεων

Τζομάκας Γιώργος, Αντιπρόεδρος Ομονοιας-Γραμματέας ΠΑΣΟΚ Παλλήνης-Ομογενής

 

Β΄Αθήνας

Αναγνωστού Κωνσταντίνα, Αρχαιολόγος

Ανδρουλακάκης Νίκος

Αντεργιώτη – Μακροπούλου Κωνσταντίνα

Αντωνίου Ευαγγελία, Καθηγήτρια

Αργυρούλης Δημήτρης, Υπάλληλος Τραπέζης Ελλάδος

Βαονάκη Ανδριανή

Βαρελά Κατερίνα, Ιστορικός

Βασιλείου Χρήστος, Ιατρός

Γεωργάκη – Μπουρούση Αμαλία

Γεωργίου Γεωργία, Δικηγόρος

Γκέρου Βασιλική, Εφοριακός

Δανέζη – Λούρα Αναστασία

Δραγώνα Βίβιαν

Ζενέτου Νικολέτα – Σταυρούλα

Ζυγομήτρου Άννα, Επιχειρηματίας

Καββαδάς Βασίλειος, Χημικός Μηχανικός

Καββαθάς Τρύφωνας, Υπάλληλος ΣΔΟΕ

Καρανικόλας Σπύρος, Δικηγόρος

Καρπούζος Χαράλαμπος, Επιχειρηματίας

Καρχιμάκης Μιχαήλ, Υπάλληλος Ο.Α.

Κολτσίδα Κατερίνα, Αρχαιολόγος – Αιγυπτιολόγος

Κατσίνα Σοφία, Δικηγόρος

Κοντογιάννης Κώστας, Καθηγητής ΕΜΠ

Κορακίδης Οδυσσέας, Σύμβουλος Επικοινωνίας και Τύπου

Κωνσταντόπουλος Χαράλαμπος, Ηλεκτρολόγος

Λύτρας Αριστείδης, Ιατρός

Μαϊμαρέλης Γιώργος, Πωλητής Οπωροκηπευτικών σε υπαίθριες αγορές

Μουστάκη Κατερίνα, Αρχιτέκτων

Μπάκας Ευθύμιος

Μπόκαρης Νίκος

Μπράβος Παναγιώτης, Εισοδηματίας

Μωραΐτης Αθανάσιος, Επικοινωνιολόγος Οικονομολόγος

Ντόγια Ειρήνη, Ιατρός Μικροβιολόγος

Οικονόμου Δημήτρης, Οικονομολόγος

Παπαδοπούλου Θεοδώρα, Επιχειρηματίας

Παρρά Κατερίνα, Οπτικός

Πατίλη Ζαρανικά Αργυρώ (Ρούλα), Συγγραφέας, Επιχειρηματίας, Πρόεδρος Συλλόγου ΑΜΕΑ Φιλαδέλφιας Χαλκηδόνας

Πλασκοβίτης Λευτέρης, Θεατρικός Παραγωγός

Ράπτη Μάγδα, Ιατρός Παθολόγος

Σαλαμάνου Ιωάννα

Σαλτερή Νάντια, Δικηγόρος

Σιουτάρης Γιώργος, Υποπτέραρχος Ιπτάμενος ε.α.

Σπονδυλίδης Θανάσης, Αρχιτέκτονας

Τσαγγίρη Δήμητρα, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Φωτόπουλος Ευάγγελος, Δημόσιος Υπάλληλος ΣΤΑΣΥ

Χάλαρη Μπαραδάκη Ελένη, Ιατρός

 

Πειραιάς Α΄

Αθανασιάδης Λάζαρος, τραπεζικός

Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος, Δικηγόρος

Δαρσινού Ελευθερία

Καράβης Αλέξανδρος, Δικηγόρος

Κατσαφάδος Βασίλειος, Δικηγόρος

Μανάγου Βαρβάρα, Επαγγελματίας Δύτης

Παλαιολόγου Δέσποινα, Νοσηλεύτρια

Παρασκευόπουλος Δημήτρης, Επιχειρηματίας

Πειραιάς Β

Διαμαντίδης Δημήτριος, Οικονομολόγος

Λέκκα Κωνσταντίνα, Διοίκηση Επιχειρήσεων

Λίμιαλης Γιώργος

Παιδιαδίτου Αλέκα, Εθελόντρια Δικτύου Αλληλεγγύης

Στεφανίδου Σταυρούλα

Συκιανάκη Αλεξάνδρα, Ιδιωτική Υπάλληλος

Σφενδύλης Άγγελος, Χρυσοχόος

Τερζής Θανάσης, Γυμναστής

Τσακαλίδου Παναγιωτα, Πολ. Μηχανικός

Χατζηευσταθίου Μιχαήλ, Ιχθυολόγος, Τ.Ε. - Μηχανικός Περιβάλλοντος, M.SDc.

Χατζημανώλης Βαγγέλης

Αιτωλοακαρνανία

Ζαμπάτη Φωτεινή, Δικηγόρος

Καραγκούνη Βάσω (Οικονομολόγος)

Κατερινόπουλος Αθανάσιος, Απόστρατος Αστυνομικός

Κόκκαλης Γεώργιος, Δικηγόρος

Κουτσαγγέλης Γιώργος, Δικηγόρος

Μοσχολιός Παύλος, Πολιτική Μηχανικός

Μπέκος Γιάννης, Πολιτικός Μηχανικός ΕΜΠ

Ταμπάκης Αντώνης, Οικονομολόγος

Τορουνίδης Θανάσης, Φαρμακοποιός

 

Αργολίδα

Γκαργκάσουλας Κώστας, Ασφαλιστής

Γουζούαζης Βαγγέλης

Κατσαλούλη Βασιλική, Έμπορος

Κονοπισόπουλος Μιλτιάδης, Επιχειρηματίας

Κωστοπούλου Αλεξάνδρα, Πολιτικός Επιστήμονας

 

Αρκαδία

Μιχόπουλος Κώστας

Ντάνος Θεόδωρος, Συνταξιούχος Τραπεζικός

Σαραντοπούλου Αδαμαντία

Σπηλιωτόπουλος Ηλίας

Τομάρας Πέτρος, Καθηγητής ΤΕΙ

 

Άρτα

Κοτσιάφτης Σωτήρης, Μηχανικός

Οικονομίδης Πάνος, Π Δήμαρχος, Π. Βουλευτής

Παπαλέξης Ιωάννης, Πολιτικός Μηχανικός

Τάτσης Δημήτρης, Δ/ντής ΙΕΚ Άρτας

Τσιμπερλένιος Διομήδης, Δικηγόρος

 

Αχαΐα

Αγγελόπουλος Γιώργος

Αλέφαντος Νίκος, Δάσκαλος Ακράτα

Ανδρικόπουλος Θανάσης, Επίκουρος Καθηγητής Παν/μίου Ιωαννίνων & Πάτρας

Βουλδής Χρήστος

Γεωργακοπούλου – Μπάστα Δήμητρα, Πολιτικός μηχανικός

Κολιόπουλος Γιώργος

Μπούτου Χριστίνα

Νικολοπούλου Λεμονιά, Οικονομολόγος

Σταυρόπουλος Δημοσθένης, Συνταξιούχος Τραπεζικός

Τσιμπλοστεφανάκης Βαγγέλης, Πολιτικός Μηχανικός

 

Βοιωτία

Ζάγκας Λάμπρος, Δικηγόρος

Κουλουργιώτης Νίκος, Δικηγόρος

Μαμμής Ελισσαίος, Δικηγόρος

Παπαδήμου Παγώνα

Πέππας Γιώργος

 

Γρεβενά

Γκαλογιάννης Νικόλαος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Κυραλέος Κίμων, Μηχανικός Περιβάλλοντος

Ψευτογκάς Δημήτριος, Iατρός Χειρούργος Ορθοπεδικός

 

Δράμα

Ορφανίδης Αλέξανδρος, Επιχειρηματίας

Παπαδόπουλος Αριστοτέλης, Συνταξιούχος

Παπαδόπουλος Γρηγόρης, Οικονομολόγος

Παπουτσής Γιάννης, Εκπαιδευτικός

 

Δωδεκάνησα

Διακομανώλη Αρχοντούλα

Ηρακλείδης Αριστοτέλης

Καραγιάννης Θεόδωρος, Δικαστικός Υπάλληλος, Μελισσοκόμος

Παπαζαχαρίου Μαρία, Δημοσιογράφος

Χανιώτης Μιχάλης

Χατζηστέργου Αρετή Ελευθερία, Διεθνολόγος

 

Έβρος

Μπέρδου Κατερίνα, Δικηγόρος

Τσοκαναρίδης Χρήστος

Χανός Γιώργος

 

Εύβοια

Κατσαρός Νίκος, Δημοσιογράφος

Κεδίκογλου Συμεών, Ιατρός

Πάντζαλης Χρήστος, Εκπαιδευτικός

Φουτζόπουλος Κωνσταντίνος, Οικονομολόγος Διεθνολόγος

Χάρσα Μαρία

 

Ευρυτανία

Ραπτογιάννης Ευθύμιος, Συνταξιούχος

Στασινός Νικόλαος, Υποστράτηγος ε.α.

Χαλκιάς Χρήστος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

 

Ζάκυνθος

Μαρκουτσάς Χαρίλαος, Πολιτικός Μηχανικός ΑΠΘ

Καράμπελα Μαρία, Τουριστικός Υπάλληλος

 

Ηλεία

Δελέγκος Γιάννης

Ζάγκλαρη Αγγελική, Συνταξιούχος ΟΤΕ, Ιστορικός

Ζαφειρόπουλος Αλέκος, Ιατρός

Κράλλης Γιώργος

Κυριαζής Νώντας, Δικηγόρος

Λυμπέρης Γιάννης

Παναγιωτόπουλος Γιώργος

 

Ημαθία

Ασλάνογλου Στυλιανός

Βαλσάμης Χρήστος, Ξεναγός

Λαμπίρη Άννα

Πετρακόπουλος Ευστράτιος, Δικηγόρος

Τόλκας Άγγελος, Δικηγόρος

 

Ηράκλειο

Βρυσανάκης Γιώργος, Χειριστής ιατρικών μηχανημάτων

Ζερβάκης Εμμανουήλ, Επιμελητήριο Ηρακλείου Δ.Σ

Ξυλούρης Κώστας

Παπαδάκη Σοφία, Φοιτήτρια Νομικής

Παπαδάκης Γιώργος, Διευθυντικό Στέλεχος Ξενοδοχειακών Επιχειρήσεων

Παπαδάκης Σπύρος, Συνταξιούχος ΟΤΕ

Παρασύρης Φραγκίσκος, Φαρμακοποιός, Π.Βουλευτής

Πετράκης Εμμανουήλ, Οργανισμός Λιμένος Ηρακλείου

Σταματάκης Γιώργος, Πολιτικός Μηχανικός

Στρατάκης Χρήστος, Εργάζεται στο ΙΤΕ

Χαριτάκης Γεώργιος, Τραπεζικός Υπάλληλος

 

Θεσσαλονίκη Α

Αγκαθίδου Δήμητρα, Αρχιτέκτων

Αθανασίου Αλέξανδρος, Καθηγητής Διοίκησης Επιχειρήσεων

Βασιλάκη Μαρία, Γυμνάστρια

Βασιλειάδου Ελπίδα, Δικηγόρος

Δρογούδη Αναστασία, Επιχειρηματίας

Εδίρνελης Σωκράτης, Εργοδηγός/μηχανολόγος

Εμμανουλίδης Βασίλης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Ζαχαριάδης Λάζαρος

Καλλιπολίτης Χαράλαμπος, Δικηγόρος

Καρατζάς Ιορδάνης, Σύμβουλος Επιχειρήσεων

Μάντατζη Δόμνα, Αρχαιολόγος

Μέρκος Χάρης, Οικονομολόγος

Τζαμπάζη Ευαγγελία, πρώην ευρωβουλευτής

Φωτιάδου Ζωζώ, Νοσηλεύτρια

 

Θεσσαλονίκη Β

Βέργος Χρήστος, Πολιτικός Μηχανικός - Βιοκαλλιεργητής

Κεμανεντζής Θεόδωρος, Στέλεχος ΕΛΠΕ

Κιλαζίδου Μαρία, Λογίστρια

Ουζούνη Θάλεια, Γεωπόνος

Σάμου Αναστασία, Επιχειρηματίας

 

Ιωάννινα

Βαβάτσικος Μάριος

Γαρδίκου Βαρβάρα

Γώρου Ανθούλα, Διευθύντρια Ευρωπαϊκών και Διεθνών Θεμάτων στο ΥΠΕΠΘ

Ζήκου Μαργαρίτα, Επιχειρηματίας

Μπάρμπας Βασίλης, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Πανακούλιας Στέφανος, Σύμβουλος Επιχειρήσεων

Χατζηεφραιμίδης Μάκης

 

Καβάλα

Δεμερτζής Ιωάννης, Τεχνικός Τηλεπικοινωνιών - Ιδιοκτήτης Μ.Μ.Ε.

Ηλιόπουλος Νικόλαος

Θωμαΐδης Γιάννης

Μπουτσουρης Παναγιώτης

Πακαταρίδου Σοφία

Πούλιος Κώστας, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

 

Καρδίτσα

Βαΐοπουλος Γιώργος, Γεωργοκτηνοτρόφος - Επιχειρηματίας

Ντράχας Στέφανος, Γεωπόνος - Αγρότης

Νταρακλίτσης Κώστας, Αγρότης

 

Καστοριά

Κάκκος Νικόλαος

Μπούσης Ναούμ, Ελεύθερος Επαγγελματίας (Γουνοποιός)

Ναούμ Βασίλης, Ιατρός

Ντίνα Σοφία, Δασοπόνος

 

Κέρκυρα

Αλεξάκης Αλέξης, Επιχειρηματίας

Δεσύλλας Αλέξανδρος, Εκδότης - Συγγραφέας

Ιωάννου Ντίνα, Νοσηλεύτρια Γεν. Νοσοκομείου Κέρκυρας

Κοντομάρη Δέσποινα, Ιδιωτική Υπάλληλος

Μπούκας Χρυσόστομος, Ιατρός

 

Κεφαλληνία

Ευαγγελάτος Ξενοφών, Εκδότης Εφημερίδας

 

Κιλκίς

Στεφανίδου Αλεξάνδρα

Τριανταφυλλίδης Αθανάσιος, Λογιστής

 

Κοζάνη

Αλειφέρης Περικλής, Οικονομολόγος

Αποστολίδου Ιωάννα, Ιδιωτική Υπάλληλος

Καψάλης Βασίλης, Υπάλληλος ΔΕΗ

Κυτίδης Κώστας, Υπαλληλος ΟΑΕΔ

Τσαραμπουλίδου Κυριακή, Ιδιωτική Υπάλληλος

 

Κορινθία

Αλευράς Άγγελος

Δομετίου Εμυ, Υπάλληλος Νοσοκομείου Κορίνθου-Μέλος ΝΕ

Καποκάκης Γεώργιος, Τεχνικός Η/Υ

Λάμπρου Γιάννης, Δημοσιογράφος Εκδότης

Σπηλιωτόπουλος Στέλιος

Χελιώτης Γιώργος, Γεωπόνος – Αγρότης

 

Κυκλάδες

Γαλανός Νικόλαος, Συνταξιούχος

Κοντοπίδη Άννα, Συμβολαιογράφος

Πολυχρονάκος Γιάννης, Οικονομολόγος

Χάλκου Μαρία, Δημοσιογράφος

 

Λακωνία

Κανελλοπούλου Τασία

Καραβίτης Παναγιώτης, Ιατρός

Κοντάκος Μπάμπης, Επιχειρηματίας

Λαζαράκος Ηλίας, Υπάλληλος ΕΛΤΑ

Πουλοκέφαλος Γιώργος, Πολιτικός Μηχανικός

 

Λάρισα

Γκάτσικος Αλέξανδρος, Γεωπόνος

Ζαούτσος Γιώργος

Καγκελάρης Κώστας, Ελεύθερος Επαγγελματίας Ζαχαροπλάστης

Κουτσούκη Αγλαΐα, Ιδιωτική Υπάλληλος

Μαυρατζά Νανά, Δικηγόρος

Ντούλας Βασίλη, Μηχανικός

Παπανώτας Στέφανος Νικόλαος, Τεχνολόγος Γραφικών Τεχνών - Καθηγητής ΙΕΚ

Σακοράφα Ελένη, Ιατρός Αναισθησιολόγος

Σαχινίδης Φίλιππος, Τραπεζικός

Τσιοφλίκης Μιλτιάδης, Συνταξιούχος

Τσουβελακίδης Χαρίλαος, Αγρότης

 

Λασίθι

Γιαλίτη Κακουράκη Δέσποινα, Λογίστρια

Ζήβας Κώστας, Μαθηματικός - Επιχειρηματίας

Μηλιός Σήφης

Χριστοδουλάκης Παύλος, Υπάλληλος ΙΚΑ

 

Λέσβος

Γεωργέλλη Ανδρονίκη, Εκπαιδευτικός

Τσιότρας Δημήτρης, Ελ. Επαγγελματίας

Χαλκιώτης Δημήτρης, Εκπαιδευτικός, Οικονομολόγος Εκπαίδευσης

 

Λευκάδα

Πολίτης Βησσαρίων, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Σκιαδαρέσης Γιώργος, Συνταξιουχος Δημοσίου

Φερεντίνος Παναγιώτης, Υποπλίαρχος Εμπορικού Ναυτικού

 

Μαγνησία

Αντώνογλου – Κασσαβέτης Γιώργος, Μηχανικός

Κοφινάς Φώτης

Μπαρμπάτσιαλου – Αγρόγιαννου Χρύσα, Οικονομολόγος - Πληροφορική

Παπαβασιλείου Μαρία, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Παπαρούνας Χρήστος

Σαμαράς Βασίλης, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Σκαρίμπας Ιωάννης, Οικονομολόγος

Τσαλίκη Νερατζούλα, Αρχιτέκτων Μηχανικός

 

Μεσσηνία

Αλεξόπουλος Αριστείδης, Δημοσιογράφος

Αργυράκης Γιάννης, Τοπογράφος Μηχανικός

Γερονικολός Μενέλαος, Επιχειρηματίας - Εξαγωγέας

Δρούτσας Δημήτρης, Νομικός, Πρώην ΥΠΕΞ

Κανάκης Ηλίας, Επιχειρηματίας

Καραΐσκος Δημήτρης, Αγρότης

Μανέτα Δήμητρα, Εκπαιδευτικός

 

Ξάνθη

Αθανασίου Κώστας, Λέκτορας Δημοκριτείου Πανεπιστημίου

Κοτένογλου Μαρία, Θεολόγος

Μάντατζη Τσετίν, ιατρός

Ξυνίδης Σωκράτης, Δικηγόρος

Ουζούν Ιρφάν, Γυμναστής

 

Πέλλα

Μυρίδου Αντιγόνη

Παππάς Αντώνης, Επιχειρηματίας

Σπανός Αθανάσιος, Λογιστής

Τζεχελίδου Χρυσούλα, Αγρότισσα

Χωραφά Γεσθημανή

 

Πιερία

Κοσμαδάκης Μανώλης, Οικονομολόγος

Προβατίδης Λάζαρος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Σαραϊλίδου Καλλιόπη, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Τσακιρίδης Νίκος

Τσικούρας Χρήστος, Πολιτικός Μηχανικός

Χιονίδης Γιώργος, Δικηγόρος

 

Πρέβεζα

Κώστας Σταύρος, Επιχειρηματίας

Ντάση Κατερίνα, Εκπαιδευτικός

Ντούσκα Μαρίνα, Γεωπόνος ΠΕ

Φραγκούλης Παύλος, Μηχανικός

 

Ρέθυμνο

Βολτυράκη Χατζάκη Ματίνα, Εκπαιδευτικός

Γύπαρη Μαρία, Συνταξιούχος Δημοσιογράφος

Σκουλάς Μύρων

Χαγκ Μωχάμετ Αλή, Ιατρός

 

Ροδόπη

Πετκίδου Νικολέτα

Σερήφ Ιμπραήμ, Αγρότης, π. Δήμαρχος

 

Σάμος

Γαϊτάνης Γιώργος, Φοιτητής

Παπιαμώνης Μανώλης, Συνταξιούχος δάσκαλος

Φρατζής Τίτος

 

Σέρρες

Ανδρεάδης Ανδρέας, Εκπαιδευτικός

Βουβούσης Χρήστος, Αγρότης

Κώστογλου Χρήστος, Αγρότης

Λεζκίδου Αθηνά, Επιχειρηματίας

Παυλίδου Αναστασία, Εκπαιδευτικός

Πουλτουρτζίδης Δημήτρης, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Τόσιος Πασχάλης, Επιχειρηματίας - Παραγωγός

Ψαθάς Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός

 

Τρίκαλα

Γκάγκα Πολυξένη, Υπάλληλος Υπουργείου Εθνικής Άμυνας

Μανώλης Γιώργος, Λογιστής

Μπλέτσας Σωτήρης, Αρχιτέκτων Μηχανικός

Ντιντή Χρύσα, Δικηγόρος

Παπαχρήστος Σωτήρης, πολιτικός μηχανικός

Σπαθής Γεώργιος, Επιχειρηματίας

 

Φθιώτιδα

Αρναούτογλου Θεόδωρος

Γεωργαντάς Γιάννης, μαθηματικός

Θανασιάς Παναγιώτης

Κυριάκου Παναγιώτης, Δικηγόρος

Κυριόπουλος Διονύσης, Αγρότης

Παπανδρέου Άννα

Τσώνης Νικόλαος, Ιατρός

 

Φλώρινα

Γραμματικού Τάνια, Πολιτικός Μηχανικός

Καραούλη Αφροδίτη, Πτυχιούχος Πληροφορική

Μυλωνάς, Μηχαήλ, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός

 

Φωκίδα

Ασημάκης Αθανάσιος

Παπαθανάση Αφροδίτη, Οικονομολόγος

Πήττας Γιώργος, Δικηγόρος

 

Χανιά

Ζεκάκη Σγουρομάλλη Σοφία, Εκπαιδευτικός

Μαρακάκης Γιάννης, Συνταξιούχος

Πολυουδάκης Γιώργος, Συνταξιούχος

Σαμιωτάκης Αντώνης,  Διπλ. Μηχανικός Περιβάλλοντος

Σημαντηράκη Αριστέα, Εκπαιδευτικός

Χαλακατεβάκης Ηλίας, Αγρότης

 

Χίος

Ζερβούδη Ευανθία

Κλεισάς Ηλίας, Δάσκαλος

Διαβάστε περισσότερα ...

ΕΚΛΟΓΕΣ 2015: Οι υποψήφιοι βουλευτές του ΚΚΕ

 

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

 

α/α               ΟΝΟΜΑ                                        ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Παπαρήγα Αλέκα, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
2 Μαργαρίτης Γιώργος, ιστορικός, καθηγητής στο τμήμα Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, συνεργαζόμενος
3 Χιώνης Θοδωρής, Γραμματέας του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ
4 Γκικόπουλος Γιώργος, στέλεχος της ΠΑΣΥ, Περιφερειακός Σύμβουλος Ανατ. Στερεάς – Εύβοιας
5 Ορκόπουλος Παύλος, ηθοποιός, συνεργαζόμενος
6 Παναγιωτακοπούλου Χριστίνα, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ και του Γραφείου Τύπου της ΚΕ
7 Πετρόπουλος Κώστας, πρώην διεθνής καλαθοσφαιριστής, πρώην προπονητής της Εθνικής Ομάδας Μπάσκετ, συνεργαζόμενος
8 Πρωτούλης Γιάννης, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής
9 Στεφανίδη Μαιρίνη, πρόεδρος της Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδος (ΟΓΕ)
10 Παπαδόπουλος Μάκης, μηχανολόγος μηχανικός, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
11 Ράζου Λουίζα, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ
12 Σοφιανός Νίκος, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Αθήνας

 ΑΤΤΙΚΗ

                                               Α΄ ΑΘΗΝΑΣ 
                           OΝΟΜΑ                                                                                                                                       ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1.     Βουρδουμπά Τατιάνα, τραπεζοϋπάλληλος, μέλος ΔΣ Σωματείου Χρηματοπιστωτικού
2.     Γαρδούνη Τόνια, μέλος του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ
3.     Ζαφειρίου Ελένη, δικηγόρος, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής
4.     Θεοδωρόπουλος Δημήτρης, τυπογράφος, μέλος της Πανελλαδικής Γραμματείας της ΠΑΣΕΒΕ
5.     Κανέλλη Γαρυφαλλιά (Λιάνα), Δημοσιογράφος , συνεργαζόμενη
6.     Καφαντάρη Λίλα , ηθοποιός , Περιφερειακή Σύμβουλος Ν. Αιγαίου
7.     Λάμπρου Στέλιος, λογιστής, Δημοτικός Σύμβουλος Αθήνας
8.     Λιονής Γρηγόρης, χημικός μηχανικός, μέλος του Τμήματος Οικονομίας της ΚΕ του ΚΚΕ
9.     Λίτσας Σταύρος, οικοδόμος, Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας
10.      Μαμάης Βασίλης, αυτοαπασχολούμενος, μέλος της ΚΕ του Κ ΚΕ
11.      Μελά Εύα, εικαστικός, Πρόεδρος Εικαστικού Επιμελητηρίου
12.      Μπενάτου Αλέκα, συνταξιούχος, Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου «Αναγέννηση»
13.      Πανουτσάκου Βέτα, δημόσιος υπάλληλος, μέλος Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥ
14.      Παπαγεωργίου Νίκος, ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος Συνδικάτου Επισιτισμού – Τουρισμού & Ξενοδοχείων
15.      Παπαδημητράτου Ναυσικά, ιδιωτικός υπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικής Υγείας
16.      Περράκης Αλέκος, εργαζόμενος στον ΟΤΕ, Πρόεδρος Συνδικάτου Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής
17.      Σιώρας Ηλίας, γιατρός, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Ευαγγελισμού
18.      Τσαγκατάκη Μαρία, Πρόεδρος Συλλόγου Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας
                                  Β΄ ΑΘΗΝΑΣ 
1 Κουτσούμπας Δημήτριος, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ
2 Ανδρουλιδάκης Μανώλης, μουσικοσυνθέτης
3 Αράπη Βίκυ, φιλόλογος, πρώην βουλευτής του ΔΗ.Κ.ΚΙ, συνεργαζόμενη
4 Αυγερινού Αφροδίτη, αρχιτέκτονας μέλος Τομεακής Επιτροπής Κατασκευών
5 Αυγέρος Θεόδωρος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, μέλος Κεντρικής διοίκησης ΠΕΑΕΑ -ΔΣΕ
6 Βήττος Βασίλης, συνδικαλιστής ΕΛΤΑ, Δημοτικός Σύμβουλος Μελισσίων
7 Βορτελινός Μπάμπης, συνδικαλιστής ΟΤΑ
8 Βρεττός Άγγελος, δικηγόρος, Δημοτικός Σύμβουλος Ν. Σμύρνης
9 Γεωργιάδου Εύη, μηχανικός
10 Γεωργοπούλου Κανέλα, ιδιωτικός υπάλληλος, Αντιδήμαρχος Καισαριανής
11 Δάγκα Βιβή, Δημοτικός Σύμβουλος Αιγάλεω
12 Δήμου Γιώτα, ιδιωτικός υπάλληλος, Δημοτική Σύμβουλος Αγ.Δημητρίου
13 Δριμάλα θεοδώρα, εκπαιδευτικός, μέλος ΔΣ της ΔΟΕ
14 Ελευθεριάδου Ρούλα, μέλος Συλλόγου Ποντίων Καλλιθέας
15 Κακαράτζας Κώστας, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Πωλητών Λαϊκών Αγορών, συνεργαζόμενος
16 Καλαμπαλίκης Θανάσης, αυτοαπασχολούμενος, Πρόεδρος ΟΒΣΑ
17 Καμπάνης Γιάννης, μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Πετρελαιοειδών
18 Καραγιάννης Νίκος, Δημοτικός Σύμβουλος Χαϊδαρίου
19 Καραντούσας Μανώλης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Τροφίμων Ποτών
20 Κατσώτης Χρήστος, βουλευτής, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
21 Κιουλάνης Ιωάννης, γιατρός
22 Κιούσης Γιάννης, μέλος ΔΣ Σωματείου Οδηγών ΟΑΣΑ
23 Μαργανέλης Χρήστος, Δημοτικός Σύμβουλος Περιστερίου, συνεργαζόμενος
24 Μαυρίκος Γιώργος, Γενικός Γραμματέας της Παγκόσμιας Συνδικαλιστικής Ομοσπονδίας (ΠΣΟ)
25 Μενεγάκη Ελένη, εργάτρια ιματισμού, Πρόεδρος Συνδικάτου Κλωστοϋφαντουργίας – Ιματισμού – Δέρματος (ΚΙΔΕ)
26 Μπαλού Αλεξάνδρα, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής, συνδικαλίστρια
27 Μπόλκας Χάρης, δημοσιογράφος στον ρ/ς ALPHA
28 Μπουντουρόγλου Νίκος, γιατρός στο νοσοκομείο «ΜΕΤΑΞΑ», συνδικαλιστής
29 Νικολάου –Αλαβάνος Λευτέρης, υπεύθυνος της Επιτροπής Διεθνών Σχέσεων του ΚΣ της ΚΝΕ, εκπρόσωπος της ΚΝΕ στην Παγκόσμια Ομοσπονδία Δημοκρατικών Νεολαιών
30 Παπαζαχαρίας Χρήστος, γιατρός στο νοσοκομείο ΚΑΤ, συνεργαζόμενος
31 Παφίλης Θανάσης, βουλευτής, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
32 Πέρρος Γιώργος, επικεφαλής ΠΑΜΕ, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
33 Πετροπούλου Έφη, ιδιωτική υπάλληλος
34 Ρέτζιου Αφροδίτη, επιμελήτρια ψυχιατρικής, μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας της Ομοσπονδίας Ενώσεων Νοσοκομειακών Γιατρών Ελλάδας (ΟΕΝΣΕ) και του ΓΣ της ΑΔΕΔΥ
35 Ρουτζούνη Ευανθία, εργαζόμενη στον ΟΤΕ, μέλος της Ομοσπονδίας Εργαζομένων ΟΤΕ
36 Σακκάς Λεωνίδας, Πρόεδρος Σωματείου Λιθογράφων
37 Σιάντου Ολγα, νοσηλεύτρια, μέλος ΔΣ της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων Δημοσίων Νοσοκομείων (ΠΟΕΔΗΝ)
38 Σκαλούμπακα Χριστίνα, δικηγόρος, μέλος του Προεδρείου της ΟΓΕ
39 Σκουλής Σταύρος, μέλος του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ
40 Σταμούλης Βασίλης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Κλωστοϋφαντουργίας – Ιματισμού – Δέρματος
41 Ταβουλάρη Γιώτα, φαρμακοποιός, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Φαρμάκου
42 Τασιούλας Γιάννης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Οικοδόμων, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
43 Τσίτσου Σταυρούλα, οδοντίατρος
44 Τσουκαλάς Παναγιώτης, Δημοτικός Σύμβουλος Ν. Ιωνίας
45 Χαλβατζής Σπύρος, βουλευτής
46 Χαλιού Ευθυμία, Πρόεδρος Σωματείου Χρηματοπιστωτικού
47 Χουρδάκης Χάρης, επικεφαλής Συντονιστικής Επιτροπής Αγώνα Αναπήρων (ΣΕΑΝ) και μέλος του ΔΣ του Πανελλήνιου Συνδέσμου Τυφλών
48 Ψητόπουλος Κυριάκος, μέλος ΔΣ ΣΑΤΑ
                                    Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ 
                  ΟΝΟΜΑ                        ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Αμπατιέλος Νίκος, μέλος του ΚΣ της ΚΝΕ
2 Ζαμπέτα Έλσα, Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Λογιστών
3 Κυζίλη Ολυμπία, δασκάλα
4 Λεάνης Μιχάλης, δημοσιογράφος, συνεργαζόμενος
5 Ντουνιαδάκης Γιάννης, απόστρατος υποναύαρχος του Πολεμικού Ναυτικού, συνεργαζόμενος
6 Ξεκαλάκης Δημήτρης, ιδιωτικός υπάλληλος
7 Παντελάκη Ελπίδα, Γενική Γραμματέας της Ελληνικής Επιτροπής για τη Διεθνή Ύφεση και Ειρήνη, Δημοτικός Σύμβουλος Πειραιά, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
8 Τσιμπόγλου Σάββας, Πρόεδρος ΠΕΜΕΝ, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
         

                        Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ 

                 ΟΝΟΜΑ                                       ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1.     Ευαγγελάκης Θανάσης, Α΄Γραμματέας ΠΕΜΕΝ
2.     Καλαμαράς Γιώργος, αυτοαπασχολούμενος, Δημοτικός Σύμβουλος Κερατσινίου
3.     Κρόκου Κάτια, μέλος ΔΣ της ΟΓΕ              
4.     Μανωλάκου Διαμάντω, βουλευτής, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
5.     Μπενετάτος Στέλιος, Δημοτικός Σύμβουλος Νίκαιας
6.     Ξουράφης Νίκος, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Πειραιά
7.     Παπαοικονόμου Στέλλα, δικηγόρος, Δημοτικός Σύμβουλος Περάματος
8.     Παπουτσιδάκη Ελευθερία, οδοντίατρος, Δημοτικός Σύμβουλος Κορυδαλλού
9.     Πατίδης Ηλίας, εκπαιδευτικός, μέλος ΔΣ της ΟΛΜΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Κερατσινίου
10.      Πουλικόγιαννης Σωτήρης, Πρόεδρος Συνδικάτου Μετάλλου Αττικής
11.      Τούσσας Γιώργος, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
           

                         ΑΤΤΙΚΗΣ 

                             ΟΝΟΜΑ                                ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Αγγελόπουλος Σωτήρης, Πρόεδρος Σωματείου στην Χημική Βιομηχανία
2 Αγγελοπούλου Γιούλη, ιδιωτική υπάλληλος
3 Βαρδαβάκης Μανώλης,υγειονομικός στο Θριάσιο         
4 Βασίλαρου Ειρήνη, μέλος ΔΣ του Σωματείου Ιντρακόμ
5 Γκιόκας Γιάννης, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, υπεύθυνος του Γραφείου Τύπου της ΚΕ του ΚΚΕ, βουλευτής
6 Δαρδαλής Νίκος, καθηγητής, μέλος ΔΣ της ΟΛΜΕ
7 Κουμπούρης Δήμος, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συνταξιούχων ΙΚΑ, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
8 Παμφίλης Αποστόλης, αυτοαπασχολούμενος
9 Παπαβασιλείου Παντελής, μεταλλεργάτης
10 Πασχαλίδου Θεοδώρα, ιδιωτικός υπάλληλος
11 Ρεμπάπης Νίκος, μέλος του Γραφείου του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ
12 Σταθουλόπουλος Στάθης, Πρόεδρος Συνδικάτου Φαρμάκου Αττικής
 13 Συρίγος Βάλσαμος, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λαυρίου
14 Τάκας Νίκος, ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου ξενοδοχείου Μον-Παρνές
15 Τοπαλιανίδης Βασίλης, γιατρός
16 Τριγάζη Ρούλα, δικηγόρος
17 Τσιουμπρής Δημήτρης, Δημοτικός Σύμβουλος Α. Λιοσίων
18 Τσίχλης Παναγιώτης, Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων Μεσόγεια
19 Χασιώτης Μιχάλης, μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Λογιστών, Δημοτικός Σύμβουλος Ωρωπού

            ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

                               Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΟΝΟΜΑ                                                                           ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Αγαθαγγέλου Νίκος, πρώην Πρόεδρος Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης, συνεργαζόμενος
2 Αντωνάκης Βικέντιος, γεωπόνος, Δημοτικός Σύμβουλος Καλαμαριάς
3 Βαλανάς Στέλιος, δικηγόρος, συνεργαζόμενος
4 Βαρδαλής Θανάσης, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
5 Δελής Γιάννης, δάσκαλος, δημοτικός σύμβουλος Θεσσαλονίκης, μέλος Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥ
6 Ζαριανόπουλος Σωτήρης, Ευρωβουλευτής
7 Καλαντίδου Σοφία, Πρόεδρος Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης
8 Καπετανγιώργη Ράνια, αυτοαπασχολούμενη, Πρόεδρος ΣΜΑΕΘ – Γραμματέας του Δ.Σ. της ΠΑΣΕΒΕ
9 Καραμήτρου Ειρήνη, ιδιωτική υπάλληλος
10 Κοτανίδης Γιώργος, εμποροϋπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Π. Μελά
11 Κουρτζανίδης Στράτος, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Τηλεπικοινωνιών & Πληροφορικής (ΣΕΤΗΠ)
12 Μελανεφίδου Σοφία, δικηγόρος, μέλος Δ.Σ.Δ.Σ.Θ
13 Μωυσίδου Σοφία, λογίστρια
14 Νατζμέ Νίκος, ιδιωτικός υπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Θεσσαλονίκης
15 Παπαεπαμεινώνδας Γιώργος, Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Θεσσαλονίκης
16 Ραϊζη Ηλέκτρα, μέλος του Δ.Σ. της Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδος (ΟΓΕ)
17 Στολτίδης Λεωνίδας, Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης
19 Τερζή Βασιλειάδου Ρένα, Δημοτικός Σύμβουλος Νεάπολης – Συκεών
20 Τηλικίδου Ρένα, καθηγήτρια ΤΕΙ, μέλος του ΔΣ του Ενιαίου Συλλόγου εκπαιδευτικού προσωπικού ΤΕ, συνεργαζόμενη
21 Τσιαούσης Κυριάκος, εργαζόμενος στον επισιτισμό, Πρόεδρος του Σωματείου Επισιτισμού
   
                                                            Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 Γερασιμίδου Ελένη, ηθοποιός, συνεργαζόμενη
2 Ζώκας Νίκος, μηχανικός, μέλος αν/ας ΤΕΕ
3 Ηλιού Κώστας, μεταλλεργάτης στην ΕΛΒΟ
4 Ιγνατιάδης Θεόδωρος, κτηνίατρος, Περιφερειακός Σύμβουλος Κεντρ. Μακεδονίας
5 Κυγιάκη Ελένη, αδιόριστη εκπαιδευτικός
6 Λεοντιάδης Γιώργος, ιδιωτικός υπάλληλος, συνεργαζόμενος
7 Μααϊτα Οδυσσέας, διδάκτορας, Δημοτικός Σύμβουλος Πυλαίας – Χορτιάτη
8 Μπαράκος Στάθης, ναυτεργάτης
9 Μωυσίδης Σάββας, εκπαιδευτικός
10 Πολυζωίδου Βάσω, φροντιστηριούχος
11 Ρέβας Βασίλης, μέλος Διοίκησης Συνδικάτου Οικοδόμων
12 Χατζηκυριακού Λίνα, δικηγόρος
         
                                                ΣΕΡΡΕΣ 
1 Δημιζάς Πέτρος, εργαζόμενη στον ΟΤΕ
2 Κοτζαμπάσης Γιάννης, μέλος Διοίκησης Εργατικού Κέντρου Δράμας
3 Μανδανάς Ζήσης, φροντιστηριούχος
4 Πανταζή Ντίνα, ξενοδοχοϋπάλληλος
5 Πίσιος Σάκης, αγρότης
6 Σαραντίδου Φιλιώ, υπάλληλος ΔΕΥΑΣ
7 Σπέντζου Έφη, γιατρός
8 Φαρμάκης Παύλος, αυτοαπασχολούμενος
   
                                             ΚΙΛΚΙΣ
1 Νικολαΐδου Σταυρούλα, άνεργη, Γραμματέας Συλλόγου Γυναικών Κιλκίς
2 Τατίδης Κυριάκος, οικοδόμος
3 Τσαουσίδης Κώστας, λογιστής
4 Φαχουρίδης Κώστας, μηχανικός, συνεργαζόμενος
5 Χατζή Ειρήνη, αγρότισσα
                                                          ΠΙΕΡΙΑ 
1 Αγοραστός Διονύσης, αυτοαπασχολούμενος, Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας Ν. Παντελεήμονα
1 Καπνιάς Κώστας, μηχανικός
2 Κλιγκόπουλος Στέργιος, ιδιωτικός υπάλληλος
3 Μαυρίδου Σοφία, φαρμακοποιός
4 Σαλπιστής Νίκος, δικηγόρος
5 Τόλιου Αθανασία, υποψήφια διδάκτορας Φυσικής
         
                                                             ΠΕΛΛΑ 
1 Δρόσογλου Σταύρος, συνταξιούχος
2 Κανάκης Μάνος, δικηγόρος, Δημοτικός Σύμβουλος Σκύδρας, συνεργαζόμενος
3 Ουγγρινός Αλέκος, γεωπόνος
4 Παπαδοπούλου Ολυμπία, συνταξιούχος
5 Φουνταλής Μιχάλης, συνταξιούχος
6 Χατζηβασιλειάδου Καίτη, λογίστρια
         
ΗΜΑΘΙΑ 
1 Ζοπουνίδης Γιώργος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
2 Ζωγράφου Όλγα, λογίστρια
3 Ιακωβίδης Ηλίας, αντιπρόεδρος σωματείου Ιδ. Υπαλλήλων Ημαθίας
4 Παπαδοπούλου Μαίρη, λογίστρια
5 Σοφρόνωφ Ιωάννα, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
6 Τσίτσης Σάκης, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Νάουσας
         
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ                                          
1 Ζαφειριάδου Μαρία, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
2 Μαυρομάτης Χαράλαμπος, συνταξιούχος
3 Μωυσιάδου Χριστίνα, ιδιωτική υπάλληλος
4 Τσακίρογλου Γιώργος, αγρότης, μέλος της Γραμματείας της ΠΑΣΥ
5 Χριστιάνου Αγγελική, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Πολυγύρου
         

                                                                 ΑΙΓΑΙΟ

 

                                                                                 Σάμος  
                                                   ΟΝΟΜΑ                                                ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Δράκος Αντώνης, συνταξιούχος
2 Βρυνιώτη Βάσω, λογίστρια, Πρόεδρος του ΕΚ Σάμου
3 Καρούτσος Φανούρης, Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Ικαρίας
         
Λέσβος  
1 Ζαφειρίου Γιάννης, ιδιωτικός υπάλληλος, Αντιπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Λέσβου
2 Καραγιάννης Δημήτρης, αγροτοκτηνοτρόφος
3 Κομνηνάκα Μαρία, δικηγόρος
4 Πινάκος Φώτης, ιδιωτικός υπάλληλος
5 Τάσσος Σταύρος, σεισμολόγος, Πρόεδρος ΕΕΔΥΕ
   
 Δωδεκάνησος
1 Γιαννόπουλος Κώστας, ξενοδοχοϋπάλληλος, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ρόδου
2 Κουντούρη Θεανώ, ιδιωτικός εκπαιδευτικός
3 Μακρή Κική, ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Βορείου Συγκροτήματος Δωδ/σου
4 Πότσος Τάκης, ιδιωτικός υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Ρόδου
5 Σακελαρίου Βασίλης, αγρότης, Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Κω
6 Χατζηγιάννη Μαρία, μέλος ΔΣ Εργατοϋπαλλήλων ΟΤΑ Ρόδου
7 Χούλης Σάκης, Δημοτικός Σύμβουλος Καλύμνου, Γραμματέας Σωματείου Οικοδόμων Καλύμνου
         
Κυκλάδες  
1 Γκίκας Αναστάσης, μέλος του Τμήματος Ιστορίας της ΚΕ του ΚΚΕ
2 Καϊλής Νίκος, ιδιωτικός υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Σύρου
3 Παγούνη Φωτεινή, ιδιωτικός υπάλληλος
4 Πρωτόπαππα Φρατζέσκα, εκπαιδευτικός
5 Σιγάλας Βαγγέλης, αυτοαπασχολούμενος, Περιφερειακός Σύμβουλος Ν. Αιγαίου
6 Χρυσολωράς Θόδωρος, συνταξιούχος, Δημοτικός Σύμβουλος Σερίφου
         
Χίος  
1 Αμπατζή Στέλλα, ιδιωτικός υπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Χίου
2 Ζωφός Γιάννης, συνταξιούχος
3 Κακαρίνος Στρατής, συνταξιούχος
4 Κούνουπας Μάρκος, οδοντίατρος
         
                                               ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – ΘΡΑΚΗ 
                                       OΝΟΜΑ                                                      ΙΔΙΟΤΗΤΑ
ΕΒΡΟΣ                                                                
1 Βλησίδης Ανέστης (Τάσος), συνταξιούχος εκπαιδευτικός, μέλος Γραμματείας ΠΑΜΕ Έβρου
2 Γκατζίδης Σταμάτης, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Ορεστιάδας
3 Δευτεραίος Σάββας, ακτινολόγος γιατρός Επίκουρος Καθηγητής, Δημοτικός Σύμβουλος Αλεξανδρούπολης, Πρόεδρος Ένωσης Νοσοκομειακών Ιατρών Θράκης
4 Μαργαριτίδης Γιάννης, αγρότης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Βορείου Έβρου
5 Σίσκου Άννα Μαρία, λογοθεραπεύτρια, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Αλεξανδρούπολης
6 Τρέλλη Φανή, Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Αλεξανδρούπολης, μέλος Γραμματείας ΠΑΜΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Αλεξανδρούπολης
         
ΡΟΔΟΠΗ 
1 Καδρούδης Θανάσης, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
2 Κακουλίδου Σοφία (Σόνια), γεωλόγος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ν. Ροδόπης
3 Κελές Χασάν Χουσεϊν, αγροκτηνοτρόφος
4 Σπορίκης Παναγιώτης, οδοντίατρος, μέλος ΔΣ του Πολιτιστικού Συλλόγου ΙΑΣΜΟΥ
5 Φακιρίδης Νίκος, παιδίατρος, Δημοτικός Σύμβουλος Κομοτηνής
         
ΞΑΝΘΗ 
1 Βογιατζής Κώστας, βιομηχανικός εργάτης, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ξάνθης, μέλος Γραμματείας ΠΑΜΕ
2 Βουζάρας Γιάννης, αυτοαπασχολούμενος, μέλος Γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ
3 Μαχαιρίδου Βούλα, δημόσιος υπάλληλος, Πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ξάνθης
4 Ροϊδου Γιώτα, ιδιωτικός υπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ξάνθης, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων 2ου νηπιαγωγείου
5 Χατζόγλου Μουράτ, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ξάνθης
ΔΡΑΜΑ 
1 Δρανοβάλη Λίνα, αυτοαπασχολούμενη
2 Ιωαννίδης Στέφανος, αγρότης, στέλεχος της ΠΑΣΥ
3 Μάλλη Μαρία, δασκάλα, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δράμας, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Δράμας
4 Μήτρου Γιώργος, τεχνολόγος γεωπόνος, μέλος Γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ
5 Στεφανίδης Γιάννης, αγρότης, Δημοτικός Σύμβουλος Δράμας
         
ΚΑΒΑΛΑ 
1 Καγιάσας Δημήτρης, μέλος ΔΣ Εμπορικού Συλλόγου Καβάλας, μέλος ΔΣ ΔΗΠΕΘΕ Καβάλας, συνεργαζόμενος
2 Καραγιώργη Αναστασία, Πρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων & Ιδιωτικών Υπαλλήλων Καβάλας, μέλος της Γραμματείας Καβάλας ΠΑΜΕ
3 Πηλίτση Χαϊδούλα, συνταξιούχος ΙΚΑ
4 Ποτόλιας Χρήστος, εκπαιδευτικός, Δημοτικός  Σύμβουλος Καβάλας
5 Συμεωνίδης Θεόδωρος, γεωπόνος, μέλος της Πανελλαδικής Γραμματείας της ΠΑΣΥ
6 Χρυσάφης Νίκος, αγρότης, Δημοτικός Σύμβουλος Θάσου
                               ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
                      ΟΝΟΜΑ                                       ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Γεωργιάδου Γεωργία, Πρόεδρος Σωματείου Γάλα-Ποτά-Τρόφιμα, Αντιπρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Ιωαννίνων
2 Έξαρχος Νίκος, Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ιωαννίνων
3 Κίτσου Λουκία, ιδιωτική υπάλληλος, Πρόεδρος Ένωσης Γονέων Ιωαννίνων
4 Πρέντζας Γιώργος, νοσηλευτής, μέλος του ΔΣ της ΠΟΕΔΗΝ, ΔΣ ΑΔΕΔΥ
5 Σδούκος Τάκης, κτηνοτρόφος, Δημοτικός Σύμβουλος Κόνιτσας
6 Τασιούλας Τάκης, αυτοαπασχολούμενος, μέλος του ΔΣ της ΓΣΕΒΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Ιωαννίνων
7 Τσουμάνη Όλυ, δικηγόρος, Περιφερειακή Σύμβουλος Ηπείρου
         
ΛΕΥΚΑΔΑ 
1 Βερροιώτης Αλέκος, οικοδόμος, μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Λευκάδας
2 Καββαδάς Θωμάς, λογιστής
3 Σταματέλου Δήμητρα, γιατρός, Δημοτική Σύμβουλος Λευκάδας
         
ΚΕΡΚΥΡΑ 
1 Μιχαήλ Μιχάλης, απόστρατος ανθυποπυραγός, συνεργαζόμενος
2 Μπορμπότης Γιάννης, εκπαιδευτικός, μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Κέρκυρας
3 Παπικίνος Κώστας, εργαζόμενος στη ΔΕΗ, συνεργαζόμενος
4 Πελάης Σταμάτης, ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Κέρκυρας, μέλος διοίκησης ΓΣΕΕ, συνεργαζόμενος
5 Χαραλάμπους Μυρσίνη, αρχαιολόγος
 
ΠΡΕΒΕΖΑ 
1 Αμάραντος Σταύρος, φαρμακοποιός, μέλος του ΔΣ των Φαρμακοποιών Πρέβεζας
2 Καραμάνης Ανδρέας, μηχανικός
3 Μισιρλής Γιώργος, τοπογράφος μηχανικός, Πρόεδρος Σωματείου ΟΤΑ Πρέβεζας
4 Πάρλα Παρασκευή, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Πρέβεζας
ΑΡΤΑ 
1 Αληφτήρας Γιώργος, εργατοϋπάλληλος
2 Γάλλιος Γιάννης, Πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Άρτας
3 Γεωργούσης Λεωνίδας, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Άρτας, συνεργαζόμενος
4 Ζορμπά Ρίτα, φαρμακοποιός,
5 Μπέτσας Βαγγέλης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Άρτας
         
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ 
1 Γκίκας Σωτήρης, Πρόεδρος Σωματείου Οικοδόμων Θεσπρωτίας
2 Δήμας Δώρης, αυτοαπασχολούμενος Δημοτικός Σύμβουλος Ηγουμενίτσας
3 Παπαχρήστου Ελένη συνταξιούχος δημοσίου
4 Χρήστου Τάκης, πολιτικός μηχανικός
         
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ 
1 Δήμας Δημήτρης,  Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αγρινίου
2 Κατσιγιάννης Μιχάλης, Πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Αγρινίου
3 Κρίκου Βάσω, εκπαιδευτικός, μέλος του ΔΣ των Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών
4 Κωνσταντακοπούλου Ειρήνη, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
5 Μυλωνά Γεωργία, οδοντίατρος, μέλος του ΔΣ της Ένωσης Γονέων Αγρινίου
6 Μωραΐτης Νίκος, αγρότης, βουλευτής
7 Νικάκης Βασίλης, συνταξιούχος, πρώην διεθνής διαιτητής
8 Παπανικολάου Τίμος, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Εφοριακών Αιτ/νιας, Δημοτικός Σύμβουλος Αγρινίου
9 Σταθελάκης Παναγιώτης, αυτοαπασχολούμενος
         
                                                               ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
                                                                          ΚΟΖΑΝΗ
                  ΟΝΟΜΑ                                              ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Βήττας Γιάννης, δικηγόρος, Περιφερειακός Σύμβουλος
2 Εγρές Αβραάμ, αγρότης, μέλος της Πανελλαδικής Συντονιστικής της ΠΑΣΥ
3 Λαμπαδά Χαρά, εγιατρός, Δημοτική Σύμβουλος Κοζάνης
4 Σταμπολίδης Κώστας, Γραμματέας Επιτροπής Περιοχής Δυτικής Μακεδονίας του ΚΚΕ
5 Ταταρίδης Πέτρος, εργαζόμενος στη ΔΕΗ, Πρόεδρος Σωματείου ΣΕΕΕΝ, μέλος ΔΣ στο Εργατικό Κέντρο Πτολεμαΐδας
6 Τσίγκα Έφη, γεωπόνος, μέλος ΔΣ της ΟΓΕ
7 Χατζηδημητρίου Αγγέλα, ιδιωτική υπάλληλος, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Πτολεμαΐδας
         
ΓΡΕΒΕΝΑ 
1 Γαλάνης Δημήτρης, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
2 Κλεισιάρης Γιάννης, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Γρεβενών, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Γρεβενών
3 Χάστας Θανάσης, μέλος του ΚΣ της ΚΝΕ
         
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
1 Ελευθεριάδης Ιωάννης, μέλος του ΔΣ Ιδιωτικών Υπαλλήλων Καστοριάς
2 Ζέγας Λεωνίδας, εργαζόμενος στον ΟΣΕ 
3 Μόσχος Δημήτρης, κτηνοτρόφος, Πρόεδρος Αγροτικού Συνεταιρισμού Δημητριακών & κτηνοτροφικών προϊόντων Καστοριάς
4 Χαραμοπούλου Βάσω, εκπαιδευτικός, Δημοτική Σύμβουλος Καστοριάς
         
ΦΛΩΡΙΝΑ 
1 Βέρτκας Ορέστης, μηχανικός
2 Βογιατζής Μανόλης, εργαζόμενος στη ΔΕΗ
3 Καρατζίδης Βασίλης, δικηγόρος, Περιφερειακός Σύμβουλος, μέλος ΔΣ Δικηγορικού Συλλόγου
4 Τορλακίδου Γιώτα, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Φλώρινας
                                                                               ΚΡΗΤΗ 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 
α/α          ΟΝΟΜΑ                                      ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Ανδρουλάκη Λίνα, χημικός, υποψήφια διδάκτορας, εργαζόμενη ΙΤΕ, Πρόεδρος Συλλόγου Μεταπτυχιακών Φοιτητών τμήματος Χημείας
2 Γωνιανάκης Γιάννης, μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου, Πρόεδρος του Συνδικάτου Οικοδόμων Ηρακλείου, μέλος του ΔΣ της Ομοσπονδίας Οικοδόμων
3 Δανδουλάκης Μανώλης, δημοσιογράφος, συνεργαζόμενος
4 Καρκαβάτσος Μανώλης, αγρότης, Δημοτικός Σύμβουλος Αρχανών-Αστερουσίων, Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου, μέλος της Γραμματείας της ΠΑΣΥ Ηρακλείου
5 Κοκοσάλη Μαρία, ιδιωτική υπάλληλος – αρχαιολόγος, μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου, μέλος του ΔΣ της Ένωσης Ιδιωτικών Υπαλλήλων
6 Πατεράκης Νίκος, γιατρός, Πρόεδρος Επιτροπής Ειρήνης
7 Σκεπάρνης Γιώργος, αυτοαπασχολούμενος ηλεκτρονικός
8 Σοφίου Εμμανουέλα, εργοθεραπεύτρια,
9 Στεφανάκης Γιώργος, μέλος ΔΣ Σωματείου Επισιτισμού
10 Συντυχάκης Μανώλης, Πρόεδρος Ένωσης Γονεών & Κηδεμόνων, Δημοτικός Σύμβουλος Ηρακλείου
11 Χουστουλάκη Νατάσα, αρχαιολόγος, επικεφαλής ομάδας γυναικών Μαλεβιζίου της ΟΓΕ Γαζίου
         
ΧΑΝΙΑ
1 Βουρλάκης Νίκος, αυτοαπασχολούμενος, μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας ΕΒΕ
2 Κουμάκη Αλέκα, Δημοτική Σύμβουλος Πλατανιά
3 Λουτσέτης Μπάμπης, πολιτικός μηχανικός, μέλος αντιπροσωπείας του ΤΕΕ Δυτικής Κρήτης
4 Μαρινάκης Αλέκος, πολιτικός επιστήμονας
5 Μελησάκης Νικήτας, συνταξιούχος πυροσβέστης
6 Ρηγανάκος Φώτης, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Χανίων
         
ΡΕΘΥΜΝΟ 
1 Αγγελογιαννάκης Βαγγέλης, φυσικός εφαρμογών ΕΜΠ, υπ. διδάκτορας, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Ιδ. Υπαλλήλων Ρεθύμνου
2 Δακανάλη Ιωάννα, παιδίατρος
3 Μανουσάκης Νίκος, οικοδόμος
4 Μανουσογιάννης Μανούσος, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ρεθύμνου, Δημοτικός Σύμβουλος Ρεθύμνου
         
ΛΑΣΙΘΙ 
1 Θεοδώρου Γιώργος, ξενοδοχοϋπάλληλος, μέλος της ΕΕ του Συνδικάτου Επισιτισμού-Τουρισμού νομού Λασιθιίου
2 Καράμπελλα Σταυρούλα, φαρμακοποιός, Δημοτική Σύμβουλος Σητείας, μέλος ομάδας γυναικών ΟΓΕ Σητείας
3 Κοτσιφάκη Μαρία, συνταξιούχος δημοσίου, Δημοτική Σύμβουλος Ιεράπετρας
4 Σιμεωνίδης Σίμος, οικονομολόγος
         
                                                         ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
                 ΑΧΑΪΑ
α/α     ΟΝΟΜΑ                                                     ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Αγγελακοπούλου – Πανουτσοπούλου Νάνσυ, δημόσιος υπάλληλος
2 Γεωργακόπουλος Ηλίας, ποδοσφαιριστής
3 Γιαννιτσοπούλου Ιουλία, Δημοτικός Σύμβουλος Αχαϊας,
4 Θανόπουλος Αλέκος, αγρότης, παραγωγός λαϊκών αγορών
5 Καραθανασόπουλος Νίκος, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, βουλευτής
6 Κονδάκη Χριστίνα, βιβλιοπώλης
7 Κωνσταντινοπούλου Κατερίνα, αγρότισσα
8 Λαβράνου Μαρίνα, δικηγόρος
9 Λαϊνάς Χρήστος, γιατρός
10 Πετρόπουλος Τάκης, παλιός καλαθοσφαιριστής
11 Τζαμαλούκα Παναγιώτα, δικηγόρος
         
ΗΛΕΙΑ 
1 Αθανασόπουλος Τρύφων, καθηγητής, πρώην δήμαρχος Ανδρίτσαινας
2 Βαγγελάτου Άβα, συνδικαλίστρια στην ΕΛΜΕ
3 Γιάνναρος Χρήστος, Δημοτικός Σύμβουλος Πύργου
4 Γιαννόπουλος Χρήστος, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Ηλείας
5 Κολόσακας Άγγελος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
6 Παναγιωτάρα Νατάσα, Πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Αμαλιάδας, συνεργαζόμενη
7 Τσάση Ζωή, Πρόεδρος Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Κυλλήνης
 
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 
1 Διασάκος Νίκος, οδοντίατρος
2 Ζαφείρη Αγγελική, σπουδάστρια
3 Καντζιλιέρη Χριστίνα, κτηνίατρος, Δημοτική Σύμβουλος Καλαμάτας, συνεργαζόμενη
4 Κατσάς Αντώνης, δικηγόρος, συνεργαζόμενος
5 Κουκούμης Σαράντος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
6 Κουφαλάκος Παναγιώτης, Γραμματεία ΠΑΜΕ προερχόμενος από το ΠΑΣΟΚ
7 Χρηστέα Στέλλα, μεταλλειολόγος
ΛΑΚΩΝΙΑ 
1 Αναγνωστοπούλου Ελένη, συνταξιούχος εκπαιδευτικός , Δημοτικός Σύμβουλος Μονεμβασιάς
2 Βουλουμάνος Γρηγόρης, πολιτικός μηχανικός
3 Κοιλάκος Γιώργος, αρτοποιός, Δημοτικός Σύμβουλος Ευρώτα
4 Σηκουτρή Ρίτσα, οικονομολόγος
5 Λεβεντάκης Δήμος, συνταξιούχος
         
ΑΡΚΑΔΙΑ 
1 Γόντικας Νίκος, Περιφερειακός Σύμβουλος Πελοποννήσου
2 Κολοβός Δημήτρης, αγρότης
3 Λαμπρόπουλος Παναγιώτης, συνταξιούχος εργάτης ορυχείων ΔΕΗ Μεγαλόπολης
4 Πανούση Παναγιώτα, μηχανικός
5 Ραδαίου Σμάρω, μηχανικός
         
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
1 Αγγέλου Νίκος, κτηνοτρόφος, συνεργαζόμενος
2 Γκιόκα Βάσω, νοσηλεύτρια
3 Κολιζέρας Θανάσης, εργαζόμενος σε συσκευαστήριο
4 Μπαβελή Ναυσικά, αγρότισσα
5 Μπαβέλλας Βασίλης, γιατρός
         
ΚΟΡΙΝΘΙΑ 
1 Αντωνέλου Ρεγγίνα, εποχιακή εργάτρια
2 Δικαίος Παναγιώτης, οικονομολόγος
3 Κελάρης Γιάννης, Πρόεδρος Σωματείου ΔΕΥΑ Δήμου Συκκιωνίων
4 Ντόρμπαρης Στέλιος, εργάτης, συνεργαζόμενος
5 Ξενόπουλος Σπήλιος, οφθαλμίατρος, συνεργαζόμενος
6 Τσαρμπού Φρόσω, ιδιωτική υπάλληλος
         
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 
1 Βουρδέρης Νίκος, τραπεζοϋπάλληλος
2 Καλογερία Μαίρη, δικηγόρος
3 Κορφιάτης Γιάννης, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
         
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ-ΙΘΑΚΗ 
1 Βαλλιάνος Βαγγέλης, μηχανικός
2 Γαβρίλης Γιώργος, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Κεφαλλονιάς – Ιθάκης
3 Γεωργόπουλος Διονύσης, Πρόεδρος ΕΛΜΕ
                                                           ΣΤΕΡΕΑ
                       ΕΥΒΟΙΑ 
α/α    ΟΝΟΜΑ                                                ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Κούκουρας Αντώνης, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Εύβοιας
2 Λιαγκάκης Ευστάθιος, Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Μαντουδίου, Δημοτικός Σύμβουλος Μαντουδίου – Λίμνης – Αγ. Άννας
3 Μαρίνος Γιώργος, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, Περιφερειακός Σύμβουλος Στερεάς
4 Ντούρου Ιωάννα – Σοφία, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
5 Παπασταθοπούλου – Ραχιώτη Βαγγελιώ, συνταξιούχος
6 Πύθουλα Γιωργία, φιλόλογος, Δημοτική Σύμβουλος Δυρφίων – Μεσσαπίων, μέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΚΝΕ
7 Τζαβάρας Γιάννης, εργάτης, μέλος ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Εύβοιας, μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Τροφίμων – Ποτών, Πρόεδρος Συνδικάτου Τροφίμων – Ποτών Εύβοιας – Βοιωτίας
8 Τράκος Κωνσταντίνος, χημικός
         
ΦΘΙΩΤΙΔΑ 
1 Αντωνιάδης Βασίλης, γιατρός, μέλος ΔΣ Ένωσης Νοσοκομειακών γιατρών Λαμίας και του Ιατρικού Συλλόγου Φθιώτιδας
2 Καψάλη Χρυσούλα, αγρότισσα
3 Μπασδέκης Κωνσταντίνος, γεωπόνος, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
4 Μπαφούτσου Ανδριάνα, εκπαιδευτικός
5 Μπούας Σπυρίδων, αρχιτέκτονας – μηχανικός, συνεργαζόμενος
6 Οικονόμου Γιώργος,  Πρόεδρος του Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων Φθιώτιδας, μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Φθιώτιδας
7 Πολίτης Παναγιώτης, εργάτης στη ΛΑΡΚΟ, μέλος του ΔΣ του Σωματείου και του Εργατικού Κέντρου Φθιώτιδας, Πρόεδρος Συνδικάτου Μετάλλου Φθιώτιδας
         
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
1 Γιαννούλης Γιάννης, εργάτης
2 Λάππας Βασίλης, πολιτικός μηχανικός
3 Παπαροϊδάμης Βασίλης, συνταξιούχος τραπεζοϋπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Καρπενησίου
         
ΦΩΚΙΔΑ
1 Γώγος Αλέκος, συνταξιούχος, μέλος του ΔΣ της ΕΠΗΕΑ (Ένωση Προσωπικού Ημερήσιων Εφημερίδων Αθηνών)
2 Ιωσηφίδης Γιώργος, συνταξιούχος εργάτης, Δημοτικός Σύμβουλος Δελφών, Πρόεδρος συνταξιούχων ΙΚΑ Φωκίδας
3 Τσελές Δρόσος, μέλος της Επιτροπής Περιοχής Στερεάς – Εύβοιας
         
ΒΟΙΩΤΙΑ
1 Κουτσούμπας Δημήτρης, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ
2 Καβάλος Γιώργος, βιομηχανικός εργάτης, μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Θήβας, Πρόεδρος του ΔΣ του Συνδικάτου Χημικής Βιομηχανίας Βοιωτίας «Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ»
3 Κοτσικώνας Νώντας, δικηγόρος, Δημοτικός Σύμβουλος Λιβαδειάς
4 Τζάνου Σταυρούλα, τεχνολόγος γεωπόνος, μέλος ΔΣ Εμπόρων λαϊκών αγορών Βοιωτίας
5 Τουλουμάκος Αντώνης, δικηγόρος, Δημοτικός Σύμβουλος Θήβας
                                                                      ΘΕΣΣΑΛΙΑ 
                                     ΛΑΡΙΣΑ
                     ΟΝΟΜΑ                                           ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 Αβρανάς Δημήτριος, οδοντίατρος
2 Γαβαλά Μαρία, δικηγόρος
3 Δασκαλάκη Αγγελική, Πρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Λάρισας
4 Θεοδώρου Κυριακή, γιατρός στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας
5 Κασσίδας Γιάννης, αυτοαπασχολούμενος, Δημοτικός Σύμβουλος Αγιάς, συνεργαζόμενος
6 Λαμπρούλης Γιώργος, γιατρός, βουλευτής
7 Λίτσα Ευαγγελία, Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Κλινικών Λάρισας
8 Μαρούδας Ρίζος, αγρότης, μέλος Γραμματείας ΠΑΣΥ, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Λάρισας, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
9 Σταμουλάκης Βασίλης, αυτοαπασχολούμενος, μέλος ΔΣ Εμπορικού Συλλόγου, Δημοτικός Σύμβουλος Κιλελέρ
10 Τσιαπλές Ανάστασιος, Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λάρισας, μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
11 Τσικριτζής Στέλιος, αγρότης, μέλος της Ομοσπονδίας Αγροτικού Συλλόγου Λάρισας
         
ΜΑΓΝΗΣΙΑ
1 Αγγελής Νίκος, αγροτοσυνδικαλιστής
2 Αναγνώστου Γεώργιος, αυτοαπασχολούμενος
3 Λούμα Ρένα, αυτοαπασχολούμενη
4 Μεταξάς Βασίλης, μέλος Γραφείου Περιοχής Θεσσαλίας του ΚΚΕ
5 Ρούση – Κώτη Αγόρη, εκπαιδευτικός, μέλος ΔΣ της ΟΓΕ, Πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Μαγνησίας
6 Σταροπούλου Όλγα, αυτοαπασχολούμενη, μέλος Γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ Μαγνησίας
7 Στεργίου Κωνσταντίνος, μεταλλεργάτης, Πρόεδρος Σωματείου Μετάλλου «Μήτσος Παπαρήγας», μέλος Διοίκησης Εργατικού Κέντρου Βόλου
8 Τσαλούχας Θόδωρος, συνταξιούχος, Δημοτικός Σύμβουλος Βόλου
         
ΤΡΙΚΑΛΑ
1 Καΐκης Γεώργιος, εκπαιδευτικός, Δημοτικός Σύμβουλος Τρικάλων
2 Κανταρτζής Αχιλλέας, δικηγόρος, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
3 Καπέτη Γεωργία, εκπαιδευτικός
4 Μπακάση Βασιλίκη, νοσηλεύτρια, μέλος ΔΣ της ΟΓΕ
5 Ντούρλιος Λάμπρος, μηχανικός
6 Τσιάμης Θανάσης, αυτοαπασχολούμενος
         
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
1 Αγγέλου Λήδα, γιατρός
2 Κούτρα Χαρίκλεια, εκπαιδευτικός, μέλος ΔΣ του Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων
3 Κρανιάς Βασιλής, μέλος ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Καρδίτσας, Δημοτικός Σύμβουλος Καρδίτσας
4 Μπούτας Ευάγγελος, αγρότης, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ
5 Πολυγένης Αριστοτέλης, αγρότης, μέλος ΔΣ του ΟΑΣ Καρδίτσας, Δημοτικός Σύμβουλος Παλαμά
6 Τσιούτρας Γιάννης, αγρότης, μέλος ΔΣ του ΟΑΣ Καρδίτσας
Διαβάστε περισσότερα ...

ΕΚΛΟΓΕΣ 2015: Οι υποψήφιοι βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Α' ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΑΚΡΙΒΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

ΜΠΕΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΕΦΕΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ)

ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΤΑΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΥΔΡΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

Β' ΑΘΗΝΑΣ

ΑΓΟΓΛΩΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΛΑΤΣΗ ΦΡΑΙΛΙΧ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΟΛΓΑ-ΝΑΝΤΙΑ

ΒΑΛΑΛΑΚΗ ΤΖΕΝΗ

ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ

ΔΗΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΝΕΤΑ

ΚΑΡΙΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ)

ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΟΥΒΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΕΡΗ

ΛΑΓΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΛΙΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ

ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΞΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΗ

ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΕΤΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΣΚΟΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΟΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΦΩΤΙΟΥ  ΘΕΑΝΩ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ

ΧΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

Α' ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΓΕΝΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΛΛΙΜΑΓΕΙΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Β' ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)

ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ)

ΚΥΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ)

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΗΧΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΕΔΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΕΛΑΓΓΡΑΜΑΤΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΑΙΤΗ

ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΙΜΙΚΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ

ΔΡΑΜΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΤΟΥΡΤΟΥΡΗ ΜΥΡΤΩ - ΡΟΖΑ

ΕΒΡΟΣ

ΓΚΑΡΑ ΝΑΤΑΣΑ

ΚΑΪΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ

ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΣΑΝΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΞΑΝΘΗ

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΕΤΑΛΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΡΟΔΟΠΗ

ΚΑΡΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΑΪΧΑΝ

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΟΥΡΣΟΥΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΗ

ΧΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΑΪΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

ΘΩΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΜΗΤΑΦΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΜΠΕΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΑΣΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΤΡΕΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΓΟΡΑΣΤΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΑΜΜΑΝΑΤΙΔΟΥ-(ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)

ΑΜΠΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΓΑΙΤΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΩΓΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ

ΡΩΣΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΖΔΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΦΑΜΕΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΚΙΛΚΙΣ

ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΒΛΑΣΗΣ

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΨΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ

ΠΕΛΛΑ

ΖΗΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ (ΝΑΚΗΣ)

ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΜΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΙΕΡΙΑ

ΓΡΑΒΑΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΖΑΝΝΑΣ ΖΗΣΗΣ

ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΜΠΟΝΟΒΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΚΟΥΦΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΤΖΑΜΑΚΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΤΕΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΓΓΛΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΕΤΑΙΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΠΓΙΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΟΥΡΑΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ

ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΚΟΖΑΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ)

ΖΑΓΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ

ΜΑΚΡΗ ΡΑΧΗΛ

ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΧΙΩΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΛΩΡΙΝΑ

ΠΕΡΚΑ ΠΕΤΗ

ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΕΛΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΠΥΡΤΟΥ ΑΝΝΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΑΡΤΑ

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ

ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΣΙΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΣΤΥΡΟΠΗ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΠΕΓΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΕΦΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ

ΤΣΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

ΠΡΕΒΕΖΑ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)

ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΒΡΑΝΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ - ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΛΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ

ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΝΑ

ΓΕΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΙΩΤΗ ΗΡΩ

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΥΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ

ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΡΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ)

ΜΑΓΝΗΣΙΑ

ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΛΕΜΟΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΠΑΛΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΜΑΚΗΣ)

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΖΗΚΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΔΡΙΤΣΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΑΠΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

ΠΑΠΑΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΙΜΟΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΥΛΩΝΑ ΑΘΗΝΑ

ΠΕΤTΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΑΙΔΕΣΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΟΜΠΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ

ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΘΕΟΠΕΦΤΑΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΑ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΦΕΤΣΑ ΔΑΦΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΠΑΤΡΙΔΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΒΑΛΑΝΤΗ)

ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ

ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΧΑΙΑ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ)

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΒΕΜΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΓΚΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΟΥΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΣΙΑΗΛΗ - ΜΠΑΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΕΙΑ

ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΛΤΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΒΟΙΩΤΙΑ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΚΑΤΣΙΚΗ ΠΑΓΩΝΑ

ΣΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΑΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΥΒΟΙΑ

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΡΑΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΛΙΒΑΝΙΟΥ - ΓΚΙΚΑ ΖΩΗ

ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)

ΣΙΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΚΩΤΣΙΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑ

ΒΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΛΕΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΙΧΑΗΛ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΦΩΚΙΔΑ

ΑΓΓΕΛEΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΟΥΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΩΣΤΟΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΓΟΛΙΔΑ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΚΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΔΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ

ΑΡΚΑΔΙΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΤΑΣΟΣ

ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΘΕΛΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΥΡΕΜΠΕΣ ΦΑΝΗΣ

ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΚΩΝΙΑ

ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΟΥΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ - ΜΠΑΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΙΣΚΟΠΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΧΡΥΣΑΔΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑ

ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΩΡΑΚΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΨΑΡΡΕΑ ΕΛΕΝΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΕΣΒΟΥ

ΖΕΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΠΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΜΟΥ

ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΑΓΝΗ

ΚΟΧΙΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΙΟΥ

ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΙΚΕΣ)

ΜΑΝΙΤΣΟΥΔΗ - ΣΕΡΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΥΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

ΓΟΥΡΔΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ

ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΚΑΤΣΙΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΛΟΥΪΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΓΙΑΜΑΛΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΔΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΛΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΙΧΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΝΑ)

ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΛΑΣΙΘΙ

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  (ΜΙΜΗΣ)

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)

ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙ ΙΣΜΗΝΗ

ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΞΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΧΑΝΙΑ

ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ)

ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Διαβάστε περισσότερα ...

Θρήνος για Μαλάντα

Είδηση σοκ από τη Γερμανία… Ο Τζούνιορ Μαλάντα έχασε το μεσημέρι του Σαββάτου τη ζωή του σε τροχαίο δυστύχημα.

Ο 20χρονος μεσοαμυντικός της Βόλφσμπουργκ επέβαινε στο πίσω κάθισμα ενός αυτοκινήτου, που σύμφωνα με την αστυνομία έτρεχε με υπερβολική ταχύτητα και προσέκρουσε σε δέντρο.

Ο διεθνής με την Ελπίδων του Βελγίου, που φέτος είχε 15 συμμετοχές σε όλες τις διοργανώσεις με τους «λύκους», επρόκειτο το βράδυ του Σαββάτου να πετάξει για τη Νότιο Αφρική για τη χειμερινή προετοιμασία της γερμανικής ομάδας.

Οι δύο άλλοι επιβάτες του αυτοκινήτου τραυματίστηκαν σοβαρά και νοσηλεύονται.

Πηγή: sport-fm.gr

Διαβάστε περισσότερα ...
Εγγράψου σε αυτό το RSS feed